Категорија: Занимливости

Видео: Ова се најсмешните животни за 2014 година …

Оваа компилација од смешни животни  ќе Ви го разубави денот … Погледнете што се прават...

10 грешки кои ги прават мажите при ракување со кондоми …

Американските експерти анализирале какви грешки прават мажите при ракување со кондоми. ...

Популарниот „Bad Boys“ ќе добие и трето продолжение …

Популарната филмска франшиза „Bad Boys“ во која се појавуваат Вил Смит и Мартин Лоренс,...

Видео: Бугарија и се е можно! На сред свадба сватовите се тепаат …

Изгледа некој закачал некоја од сваќите … Погледнете како за време на една весела свадба...

Бијонсе во Скопје!?

„Девојките“ на Бијонсе ќе пеат во Скопје „Сингл лејдис“, единствениот светски бенд кој...

Видео: Сакате ли Сара Таневска да ви го испере вашиот автомобил? Или не???

Секој со своето! Така и Сара  :)   Погледнете и чудете се!!! [tube]https://www.youtube.com/watch?v=jw1jOsaHjjA[/tube]

4 правила за привлекување на среќа

На прв поглед звучи невозможно дека среќата може да се привлече и дека постојат одредени...

Моќта на боите: За помал апетит јадете од црвени чинии

Одамна е познато дека боите влијаат на нашето расположение, па знаејќи го тоа не е лошо да...

Видео: 7 годишниот Сергеј растури на Украина има талент!

Ова не е само талент ова е нешто повеќе … Погледнете што направи 7 годишниот Сергеј на...

Видео: Македонац у Београду!!!

Немаштија голема, пари нема, продава сирење, вози Порше, школо не учел… па сеа видете ние...

Гладни североамерикански катерици

Овие животинчиња се најслатки кога јадат… А ќе видите и зошто!  

Неверојатен часовник за будење! Наместо досадниот звук наутро, ви вари кафе?

Ова е совршениот часовник за будење и нема некој кој не би го посакал. Овој иновативен аларм...

Погледнете го моментот кога одгледувачите на какако прв пат пробуваат чоколадо!

Замислете, целиот свој живот овие луѓе одгледуваат какао на плантажи во Брегот на Слоновата...

Фото: Негазирана вода од 25 денари за само 140 денари на Воен Базен во Скопје … Погледнете!

Епа не е само Охрид атрактивен со цените. Погледнете во Скопје на Воен Базен колку им...

Денес е Св. Петка – среќен празник на сите православни христијани

Православните христијани денес го празнуваат Денот посветен на Света преподобна Параскева...

Неверојатно: Оваа сијалица свети дури 113 години!

Колку пожарникари се потребни за да се смени сијалица? Во пожарната станица во Ливермор,...

Симпатично Кока Кола запросување

Станува збор за Дони МекГилвреј кој сакал на интересен начин да ја запроси својата девојка...

Видео: Оваа мајка никако неможе да ги заспие овие две слатки близначиња од Норвешка!

Мајката на овие две близначиња Хенриет Џонасен од Норвешка направила видео во кое се гледа...

Во животот секогаш ќе има време за две пива

На час по психологија, професорот застанал пред катедрата на која имало многу предмети и...

Фото: Се продава куќата со поглед на пола Македонија се до Солун …

Таа е таа куќа со поглед на пола Македонија. Погледнете како Себастијан ја рекламира...