Категорија: Занимливости

Во првиот час од онлајн распродажбата на сајтот Алибаба потрошени 2 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ!

Онлајн гигантот „Алибаба“ ја покажа целата своја моќ во текот на најголемиот потрошувачки...

Фото: Треба да имаш талент вака да паркираш!

Фотографиите на овој талент се сликани во City Mall Фотографијата е превземана од групата на...

ЗА СРАМОТА: Погледнете како овој кондуктер на клоци исфрлила старец!

Ова младо момче од Белград на клоци истерал постар човек од трамвајот број 2 Во Белград. Од...

“Еднаш неверен, секогаш неверен”

Стучњаците го потврдија тоа што нашите мајки ни го зборувале – еднаш неверен, секогаш...

СЕДЕЛ СО ДЕВОЈКАТА ВО РЕСТОРАН, ДОАЃА ШВАЛЕРКАТА И ПРАВИ СЦЕНА, НО НАЈИНТЕРЕСНОТО Е НА КРАЈ…

Ова е видеото кое ќе разбуди емоции во вас! Какво сценарио и направи на својата девојка за на...

ВИДЕО: Ја снимил чистачката додека чистела- нема да верувате што прави таа

Некој човек на Јутјуб поставил видео во кое ги предупредува сите да внимаваат на своите...

Каролина Гочева облечена во “Али Експрес“?

На роденденот на забавната емисија “Бекстеиџ“ поп- пејачката  Каролина Гочева се појави во...

Видео: Кумот ја фати жената на неговиот најдобар другар како таа го …

Тоа е тоа модерно време. Се напила некоја чашка алкохол и одма си најде замена за својот маж....

Фото: Полицаец ли е, што ли е???

Можеби во цивилка е, не се знае :) Но, како и да е, совршена комбинација на добра кондура со...

Видео: К-15 500 денари казна за зорт!

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=P8RYAD3eZTE[/tube]

Гугл во Македонија и тоа во Драчево!

Дали има некаква врска кромидот, но сепак колата на Google  која ги снима улиците заглави во...

Што се случува ако пробате да го блокирате Марк Цукерберг на Facebook?

Ако некогаш сте се обиделе да го блокирате Марк Цукерберг, основачот на Facebook, голема е...

Видео: Даниел Кајмакоски на Златно славејче со нов хит!

Композицијата  е дело  на Александар Митевски, а текстот на Огнен Неделковски. Спотот е во...

Видео: Дечково не е нормален, дечково е будала за сите пари! Како може вака? Што му е? Дали е здрав?

Првите зборови додека го гледавме видеото што ни го испрати Антонио Димовски беше: Дечково...

Оваа приказна го освои светот – се состанувам со девојка иако сум женет!

Џерид Вилсон е сопруг, татко, автор и блогер. На својот блог тој јавно го пишува текстот со...

Видео: Погледнете што му направија на овој заспан рибар …

Којзнае колкав сом сонуваше дечково … [tube]https://www.youtube.com/watch?v=Wymj14sJQ5E[/tube]

ФОТО: НАШИТЕ ТАБЛЕТИ ОД ДЕТСТВОТО :)

Купил 99 Ајфони за да ја импресионира саканата

Иако има малку логика во подвигов, сепак заљубениот Кинез за да направи срце и да ја...

ВИДЕО: Ново урнебесно видео од Баба Роса! Стојанка дутка пијана не знаа на кој свет е …

 [tube]https://www.youtube.com/watch?v=mhGB9STqA88[/tube] Видеото го објави порталот Карма

Фото: Во 1 и 2 година девојка без мана, љубовниот бран во 3 ја мана, заплива во брачни води и во 4 Кристијан го роди …