Чек дис аут
Search


Категорија: Филмови и серии

Фото: 18+ Во центарот на Скопје сред бел ден се снима порно филм!

Во центарот на нашиот главен град, сред бел ден се снима порно филм. Неофицијално, како што...

Фото: Првите фотографии од новиот филм со Џејмс Бонд

007 е назад на малите екрани, со Даниел Крег како главен лик на тајниот агент Џејмс Бонд во...

Фото +18: Голи фотографии од познатата глумица Скарлет Јохансон го поплавија интернетот

Неодамна Скарлет се појави како главен лик во филмот ‘Lucy’ Овие фотографии се...

Фото: Студент на денот!

Видео: Сите сезони на Friends објаснети во три минути

Една од најомилените хумористични серии во светот, Friends доби објаснување во кратка форма....

ВИДЕО: Џејмс Бонд 007 има нов автомобил!

Астон мартин го претстави ДБ10 при најавувањето на 24-от Џејмс Бонд филм вчера во студијата...

Видео: Прв трејлер за филмот „Терминатор“ кој во кино салите ќе стигне на 1 јули 2015 година

Арнолд Шварценегер повторно е во улога на Терминатор. Објавен е првиот трејлер за филмот...

Бесценето видео: Снимка од вовчето Кирчо кое сообраќало до Охрид!

Ова бесценето парче е краток документарен филм од 1972 година, кога возот „Ќиро“ сеуште...

Вистинскиот живот на јунакот од „Сила“: Боран-ага е насилник

Актерот Мехмет Акиф Алакурт, кој го толкува ликот на заводникот Боран-ага во серијата...

Споменикот на Мајкл Џексон може да го видите од понеделник!

Споменикот на Мајкл Џексон може да го видите од понеделник во ГТЦ! Се разбира, во киното...

Видео: Дизни ја најавува филмската приказна за „Пепелашка“

Уште една од принцезите на Дизни добива свој филм, но овој пат немаме анимиран филм....

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАЈНОВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА “50 НИЈАНСИ СИВО”

Повеќе тензија. Повеќе Кристијан. Продуцентската куќа „Universal Pictures“ го објави и вториот...

Конечно: Пристигнуваат „Глупавиот и поглупавиот 2“!

Ретко кога се случува оригиналната авторска и актерска екипа да се собере повторно после 20...

Видео: 11 забавни факти за Вин Дизел

Актерот Вин Дизел е еден од најпопуларните луѓе во светот и тоа се потврдува со бројот на...

„Minions“: Прв трејлер за анимираната комедија

„Despicable Me“ и неговото продолжение беа хитови на боксофисот во времето кога излегоа. Од...

Акција и експлозии: Прв трејлер за „Furious 7“

 После кратките тизери што беа објавени пред неколку денови, објавен е првиот трејлер за...

Фотографии од имотот на Том Круз во Колорадо

Една од најголемите филмски ѕвезди, Том Круз, одлучи да го продаде имотот во Телјурајд,...

Шербеџија ќе го „ослободува“ Скопје за 2,1 милиони евра

Актерот Раде Шербеџија во улога на режисер почнува да го снима својот долгометражен...

Видео: Импресивно видео за безбедноста во авионите, инспирирано од трилогијата Хобит

Новозеландската авио компанија, во соработка со ѕвездата на Хобит, Елајџа Вуд, го сними ова...

Долгоочекуваниот „До балчак“ конечно пред скопската публика!

По долго и нестрпливо очекување на публиката и критиката, конечно најновиот македонски филм...