Чек дис аут
Search


Категорија: Среќен “тип” на денот

ВИСТИНСКИ МАЈСТОР ИЛИ СРЕЌА: Ги погодил 3 утакмици од Европското 2016 и тоа со точен резултат! Погледнете … 

Во тек е Европското првенство во фудбал 2016 кое се одржува во Франција. Сега актуелно е да се...

Дамевски блогер со нови 3 добитни тикети

Нашиот Среќен пријател – Дамевски Блогер  објави 3 добитни тикети на неговата фесјбук...

Додека сите спијат Дамевски Блогер добива во кладилница

Нашиот Среќен пријател – Дамевски Блогер  објави добитен тикет на неговата фесјбук...

Докторот повторно со добитен тикет и тоа од 42.315 денари

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува ”THE DOCTOR”, повторно...

ВИСТИНСКИ МАЈСТОР: Го погоди финалето помеѓу Реал Мадрид и Атлетико Мадрид со точен резултат 1-1

Нашиот пријател Александар е вистински мајстор за погодување на натпревари. Но, интересно е...

 Ставил 2 натпревари од НБА да завршат нерешено и добил 20.827 денари

Нашиот пријател Али ставил на еден тикет 2 кошаркарски натпревари од НБА да завршат...

Уплатил 1000 денари на две утакмици и добил 81.325 денари

Нашиот пријател Горан од село Лескоец (Охрид) ни го испрати овој добитен тикет на кој има...

Вистинска среќа! Фатил 8 добитни тикети и добил 200.000 денари

Вистинска среќа! На 8 тикети нашиот пријател Александар ставил по две утакмици и фатил...

Со 70 денари фатил 19.393 денари

Нашиот пријател Ѓоко ни го испрати овој добитен тикет, со уплата од 70 денари добил 19.393...

Е вака се добива 274.180 денари

Нашиот пријател Горан ни го испрати овој феноменален тикет со добиивка од 274.180 денари....

Ги погодил со точен резултат Баерн со Атлетико(2-1) и Реал Мадрид со Манчестер Сити (1-0)

Нашиот пријател Бојан ни испрати интересен тикет каде што ги погодил со точен резултат...

Малер на колото: За многу малку ќе добиеше 510.824 денари!

Наш читател ни го испрати овој тикет, а ние го именувавме како ”малер на колото”,...

Среќа е … кога ќе тргне понеделнички! Познатиот Дамевски Блогер овој пат доби 102.000 денари… Погледнете!!!

Нашиот Среќен пријател – Дамевски Блогер повторно објави добитни тикети на...

Уште еден празничен тикет со добивка од 84.486 денари

Вчера го видовме добитниот тикет на познатиот Дамевски Блогер кој фати 1000 евра, а денес...

ПРАЗНИЧНО: Познатиот Дамевски Блогер фати 1000 евра!

Кога сме кај добитните тикети погледнете повторно што објави Дамевски Блогер на неговата...

ДАМЕВСКИ БЛОГЕР: На 3 утакмици ”фати” 21.283 денари!

На Фејсбук има една фан страница под името Дамевски Блогер, на која редовно се објавуваат...

И со 13 утакмици се ”фаќа” во кладилница!

Нашиот пријател Горан од Хиподром, ни го испрати овој добитен тикет, на кој има 13 парови, и...

Го имаме и тикетот на колото со добивка од 87.081 денари!

Р. Спасевски ни го испрати тикетот на колото. Тој има уплатено 1000 денари на 8 парови и...

Со уплата од 30 денари добил 7108 денари!

Нашиот пријател Драган, ни испрати добитен тикет од  7108 денари. Интересно е што тој на...

СРЕДА СРЕЌЕН ДЕН: ”Докторот” повторно со добитен тикет!

Нашиот пријател Александар кои своите добитни тикети ги потпишува ”THE DOCTOR”, повторно...