Категорија: Фотографија

НОВИ ЕВРОПСКИ БАНКОМАТИ ВО ГРЦИЈА!

Како таа да симне 3 килограми за само неколку секунди!!!

Прво застани на вага и провери ја моменталната телесна тежина, а откако ќе го направиш тоа...

ФОТО: КОЛКУ ВРЕМЕ ПОМИНУВАТЕ ВО ТОАЛЕТОТ ЗАВИСИ ОД ВАШИОТ ИНТЕРНЕТ

Порано се знаеше за 5 минути сме готови во тоалетот. А сеа во ова модерно време со модерна...

Губење невиност на пешачки …

Дали е во прашање среќа или нешто друго, одлучете сами …  

ТАМАРА: Ко да вчера не било никогаш

Тамара објави интересна фотографија на својот Фејсбук профил и напиша …  ...

МЕТАЛУРГ СО „ШУТ-КАТРА“ ЗА МОЈСОСКИ, ДИМОВСКИ И БРАЌАТА МАРКОСКИ

Македонските репрезентативци Наумче Мојсоски, Ванчо Димовски, како браќата Велко и Никола...

Фото: Дознаа спонзорушите колку пари се тракторите :)

Пуста желба за надградба: Зино земјо голтни ме и прати ме на Хаваите :)

  Фотографијата е превземена од Фејсбук  

ЏАСТИН БИБЕР ВО МАКЕДОНИЈА!?

Гласините дека Џастин Бибер ќе биде новото лице на Келвин Клајн кампањата за долна облека се...

ЗДРАВО НА СИТЕ: Си седам на нокширот, слушалките на уши, јадењето пред мене, маусот у рака, си играм на компјутерот …

Фото: Цел месец собирам храброст да и напишам ”ЗДРАВО” и на крај од возбуда, згрешив и напишав …

Фото: Добродојдовте во Тетово, најзагадениот град во Европа!

  Фотографијата е превземана од Фејсбук

ФОТО: НАЈДОБРИТЕ МАКЕДОНСКИ ФИТНЕС СПРАВИ

ЖАЛНА ВЕСТ: БОГ НА НЕБУ АЦА ЛУКАС НА ЗЕМЈА

Фото: Машината за перење “Горење„ после победата на Словенија…

Некој многу се изнервирал… Извор: http://ohrigani.com/

ФОТО: Големиот фајтер, човекот со лавовско срце, балерината во облик на мечка, Столе Стоилов!

  Големиот фајтер, човекот со лавовско срце, балерината во облик на мечка, Столе Стоилов!

ФОТО: ЉУБОВТА НЕМА ГРАНИЦИ!

Фото: Полско а наше!

Фото: Пазете додека гледате порно, можеби некој ве гледа!

Фото: Меси го имитира Миле Паника

  Извор: http://panika.be/