Категорија: Фотографија

СЕЛФИ НА ДЕНОТ

ФОТО: ТАТКО НА ДЕНОТ

Фото: Илијадници оддаваат почит на жртвите во терористичкиот напад во Париз

Илијадници луѓе денес излеглегоа на улиците низ Париз и другите француски градови оддаваат...

СРЕЌА Е … да ти се падне паричката.

ЛУДА РАБОТА: Професор снимал ученички во соблекувална во Делчево

Професор од средното училиште „Методија Митевски Брицо“ во Делчево е осомничен за...

Фото: Тежок е фраерскиот живот

Фото: Селфи додека другарката учи за испит на медицина!

Фотографијата е превземена од Фејсбук

Фото: Во живо од Маврово

  Фотографијата е превземена од Фејсбук: https://www.facebook.com/SkiMacedonia?fref=nf

Фото: Дали Дедо Мраз си заминува???

Дали оваа година ќе останеме без Дедо Мраз? Проценете сами …

Фото: Во живо од Крушево

  Фотографијата е превземена од Фејсбук: https://www.facebook.com/SkiMacedonia?fref=nf

Фото: Во живо од Битола

Фото: Хонорарец фатил златна рипка, и од 3 желби една морал да и ја даде на …

  Фотографијата е превземана од Фејсбук

ЗА СИТЕ ЉУБИТЕЛИ НА КУЧИЊА, СЕ ПОДАРУВА ОВА ПРЕУБАВО ТЕРИЕРЧЕ!

    Кој вели дека на кутрињата им е ладно во зима? Оваа кукличка е дотерана, стоплена,...

ПРАВА ЗИМА: Погледнете ги моменталните температури низ Македонија …

А што ако помине возот?!

Фото: Љубители на пилатес и вино

Фото: Харлем шејк

Бела мечка + црна мечка = Панда

Фото: Цветен тепих во Јужна Кореа

На крајбрежјето на реката Nakdong, се одржува фестивалот Yuchaeво Busan, Јужна Кореа. Нема посебна...

Фото: Остров во небото

 Оваа сцена дава вонземско чуство, гледајќи како водата и небото се споени, а островот лебди....