Категорија: Хороскоп

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (02 ЈУНИ 2017)

Овен  Вашиот натпреварувачки дух ќе биде на највисоко ниво во денот кој ви претстои. Вашата...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (01 ЈУНИ 2017)

Овен  Денес ќе се чувствувате секси и страствено, а тоа ќе биде причината за многу понуди од...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (31 МАЈ 2017)

Овен  Добро би ви дошло денес по  крајот на напорниот работен ден да се опуштите со читање на...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ВТОРНИК (30 МАЈ 2017)

Овен  Денес обрнете внимание на сите информации до кои ке дојдете и ништо не сфаќајте здраво...

Три хороскопски знаци на кои ќе им се исполни секоја желба во јуни – проверете дали сте меѓу нив

Мај за некого беше одличен, за други лош месец. Сега присигнува јуни и ѕвездите се...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (29 МАЈ – 04 ЈУНИ 2017)

Овен Оваа недела ќе биде недела на љубовта. Целото внимание ќе го имате свртено кон вашиот...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (29 МАЈ 2017)

Овен Доколку имате проблеми со партнерот, време е да ставите крај. Доста веше со измачување и...

Хороскопот и страста: Лавот е театрален, Бикот ќе ви донесе јагоди во кревет

Ѕвездите влијаат на многу аспекти од нашиот живот, па така и на љубовта. Ако сте се запрашале...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (27 – 28 МАЈ, 2017)

Овен Овој викенд нека биде викендот на забавата. Искористете го до максимум за дневни забави...

Хороскопот открива: Што треба да сторите за да среќата ви тропне на врата

Од помош во патот кон откривање на вистинскиот одговор може да ви биде и астрологијата, која...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (26 МАЈ 2017)

Овен  Денес ќе бидете опседнати со љубовниот живот. Не размислувајте премногу за тоа што...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (25 МАЈ 2017)

Овен  Само неколку часа одмор ќе ви бидат доволни да ги наполните батериите, затоа правете...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (24 МАЈ 2017)

Овен  Што и да правите во денешениот ден, правете го умерено, стабилно и полно со...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ВТОРНИК (23 МАЈ 2017)

Овен Имате потреба да воведете некои промени во вашиот живот, но сѐ уште не знаете кои ви се...

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (22 – 28 МАЈ)

Овен Време е за романтика! Исполнете му некоја желба на партнерот и опуштете се во неговото...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПОНЕДЕЛНИК (22 МАЈ 2017)

Овен Не би било лошо доколку денес размислите за вашите постапки од пред некое време....

ВИКЕНД ХОРОСКОП (20 – 21 МАЈ, 2017)

Овен   Не верувајте им премногу на луѓето. Тие единствено го сакаат вашиот неуспех. Затоа,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (19 МАЈ 2017)

Овен Овој ден ќе ви донесе мали проблеми на професионално поле, но, тоа не треба да ве...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (18 МАЈ 2017)

Овен Денешниот ден ќе ви донесе позитивна енергија и многу насмевки на лицето. Доколку сте...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: СРЕДА (17 МАЈ 2017)

Овен Би било добро денот да го поминете до друштво на некоја личност која ве исполнува со...