Категорија: Хороскоп

Викенд хороскоп (31 мај – 01 јуни, 2014)

Овен Овој викенд нека биде викендот на забавата. Искористете го до максимум за дневни забави...

Дневен хороскоп (30 мај, 2014)

Овен Ве очекуваат пари, без разлика дали се работи за некој подарок, бонус, или враќање на...

Дневен хороскоп (29 мај, 2014)

Овен Веројатно вашата работохоличност ќе се одрази на вашата состојба. Поради...

Дневен хороскоп (28 мај, 2014)

Овен Почнете со остварување на вашите планови. Делувајте полека, но ефикасно. Побарајте...

Дневен хороскоп (27 мај, 2014)

Овен Дефинитивно ова е еден од оние денови кои ќе сакате да ги преспиете. Бројните напнати...

Неделен хороскоп (26 мај – 01 јуни, 2014)

Неделата која ви претстои, искористете ја нештата кои ви причинуваат задоволство. Не...

Дневен хороскоп (26 мај, 2014)

Овен Не би било лошо доколку денес размислите за вашите постапки од пред некое време....

Викенд хороскоп (24-25 мај, 2014)

Овен Ова се вашите денови на љубовта. Ѕвездите велат дека Венера има подготвено неколку...

Дневен хороскоп (23 мај, 2014)

Овен Денеска би било добро доколку поминете поминете некое време релаксирајќи се во...

Дневен хороскоп (22 мај, 2014)

Овен Денешниот ден искористете го за мала но релаксирачка прошетка. Вашите позитивни мисли...

Дневен хороскоп (21мај, 2014)

Овен Не дозволувајте му на вашето его да ја преземе контролата над овој ден. Немојте да се...

Дневен хороскоп (20 мај, 2014)

Овен Денес сте комплетно сконцентрирани и фокусирани на обврските кои се пред вас. Вашата...

Неделен хороскоп (19-25 мај, 2014)

  Запаметете ја добро оваа недела, бидејќи ќе бидете среќни во секој момент. Венера ќе ви...

Дневен хороскоп (19 мај, 2014)

Овен Можеби е потребно малку повеќе да намалите со вашата тврдоглавост и да се препуштите на...

Викенд хороскоп (17-18 мај, 2014)

Овен Информацијата која ќе ја добиете од некој пријател би можела да ве растевожи. Ова е...

Дневен хороскоп (16 мај, 2014)

Овен Ќе имате чувство дека ништо не ви оди од рака, но немојте да се предавате. Некои луѓе ќе...

Дневен хороскоп (15 мај, 2014)

Овен Имате потреба да воведете некои промени во вашиот живот, но сѐ уште не знаете кои ви се...

Дневен хороскоп (14 мај, 2014)

Овен Посветете внимание на домот и семејството. Издвојте малку повеќе време и за себе. За да...

Дневен хороскоп (13 мај, 2014)

Овен За поголема среќа во денот, започнете го со мал шопинг. Денешните обврски не ги...

Неделен хороскоп (12-18 мај, 2014)

Кога станува збор за вашето расположение неделава, нема сомнеж дека ќе биде на највисоко...