Категорија: Хумор

Ултимативни фејлови при правење фризури (ВИДЕО)

Да, овие девојки се обидоа да се ишишаат, да ја исправат косата и слично…на крајот успеаа...

Смешни причини зошто да чувате мачка (ВИДЕО)

Живеењето со мачка е навистина забавно, покрај тоа што се идеални миленици за во домот, ви...

Најсмешните видеа на луѓе под анестезија

Многу пати сме гледале смешни видеа на луѓе под анестезија, но ова е збир од сите нив. ...

Кога ќе помислите на откажување, сетете се на оваа мачка

Сите ние секој ден се стремиме да бидеме подобри од вчера, вложувајќи максимални трудови за...

Оваа девојка ќе ве насмее до солзи

Намерно или сосема случајно, оваа девојка стана интернет сензација. Заедно со нејзините...

ОВА Е МАКЕДОНИЈА: ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ОВА ВИДЕО СО БАБА ВМРОВКА VS БАБА СДСМОВКА

За тоа колку длабоко е влезена политиката во општеството, доказ е ова видео. Две баби, една...

Слушнете како звучи Софиа Вергара на хелиум (ВИДЕО)

Славната колумбијка, воедно и најплатената ТВ актерка, Софиа Вергара е една од најзгодните,...

Најбизарни интеренет предизвици, кои не треба да ги направите (ВИДЕО)

Некогаш немора да пробате нешто за да знаете дека не е во ред, за тоа постојат туѓите грешки. ...

Видете како добриот задник крши врат, а воедно и раскинува врски (ВИДЕО)

Какви последици остава добриот задник ќе видите од ова видео, кое овие момци, кои често...

Мајка создава комични верзии од беспрекорните фотографии на Холивудските мајки

Некои велат дека познатите личности се исти како и нас, но оваа мајка на инстаграм започнала...

Што има Сири да каже на тема Game of Thrones?

Корисниците на Ајфон, може да ја прашаат Сири што има да каже за најпопуларната серија на...

Си фатил девојка и исчезнал: Другарите го бараат Боро низ цела Струмица

Деновиве низ Струмица можат да се забележат повеќе плакати залепени низ градот преку кои се...

Нов изум на Гугл: Велосипед кој вози сам?

Ви се верува дека вакво нешто постои? Велосипед кој вози сам, може да наместите каде да дојде,...

Деца уловени во смешни ситуации кои ќе ве насмеат до солзи

Родителите често се гордеат со нивните деца, колку се умни и колку брзо го откриваат светот...

Никогаш немојте да и го правите ова на вашата помала сестра

Двајца браќа успеаа да ја прелажат својата помала сестра дека има зомби апокалипса. Како е...

Видео: Ова е најсреќната диета!

  Доколку и вие држите ваква диета, споделете со пријателите :)

Зошто Мара и Перо немаа секс лани?

Драга Маро, Лани, се обидов да водам љубов со тебе точно 365 пати. Ми успеа само 12 пати. Еве ги...

Се држи на работ, за малку ќе паднеше…

Среќа за малку не падна или падна… хм…

Видео: Кога кумот ќе ти донесе шифоњер за свадба, ама буквално!

Не му барајте на кумот поклон шифоњер, да не ви го донесе стварно, па да заигра со него како...

Видео: Од обичен градежен работник, овој човек стана најбрзиот човек во светот!

Овој човек немаше појма каков потенцијал крие во своите нозе, се додека неговите колеги не...