Категорија: Хумор

Видеото кое ќе ве насмее до солзи, а во кое сите ќе се пронајдете

Без разлика дали сте возач или не, видеото кое го споделуваме подолу, ги прикажува сите оние...

Видео: Снајперисти на Европското во Краков!

На Фејсбук страната Џимиринки се појави едно интересно видео, кое е направено во пресрет...

Видео: Едниот како забавувач, другиот како смешко

Едниот како забавувач, другиот како смешко Кога се мали, дечињата се најслатки. А кога сме...

ФОТО: Дунавка Трифуновска е вистински хит во Вевчани

Дунавка е убедливо најславната личност за минатата година. Нормално, Вевчанскиот карневал...

Кумановка пишува курсеви за мажи

Којзнае колкава мака си имала кумановкава што напишала ваков курс за мажи. Извор: Елена...

Видео: Погледнете ја реакцијата на кучето, кога бебето ќе се покака!

Погледнете едно бебе кое морало големата нужда да ја направи во своите пелени, но тоа што е...

МОРА ДА ГИ ПОГЛЕДНЕТЕ: Позитивни Штипјани ја насмеаја цела Македонија (Видео)

Новинари од Телевизијата ТВ Стар од Штип направија неколку анкети изминатата година....

СПРЕМЕТЕ СЕ ЗА СМЕЕЊЕ: Ако имам среќа да најдам помлада можам 2 пати (Видео)

Како да дојдете до девојка!? Овој штипски Казанова има грст совети за младите. комплимент...

Видео: Најлош момент да ти снема интернет

Една од најголемите нервози на 21 век е да ти снема интернет, особено кога збориш со девојка...

Смеење до солзи, FAIL компилација на годината

По барање на публиката Fail Army направи урнебесна компилација од различни незгоди и непријатни...

Видео: Секретарката се „начука“ на новогодишната забава на фирмата

Им приреди такво шоу на колегите, што ќе го паметат цел живот. Никој не очекуваше дека знае и...

Скриената камера која го подели светот! (видео)

Скриените камери и сличните шеги се измислени за добро да не насмеат. Има и такви кои се...

Видео: Компилација од најлудите апсења на Виталиј

Познатиот шегаџија Виталиј објави компилација од некои од најлудите ситуации во кои се...

Реми Гаилард ви посакува Среќни празници на свој оригинален и смешен начин

Реми Гаилард ви посакува Среќни празници на свој оригинален и смешен начин Се облече како...

Видео: Кога мажите фрлаат бидермаер тоа изгледа вака …

Кога мажите фрлаат бидермаер тоа изгледа вака … Сите знаеме дека на свадба традиционално...

Во емисија кај Јанко: Кажи му на татко ми да го „Пушти го бојлерот“

Еден граѓанин најде идеален начин како да ја искористи емисијата на Јанко за свое добро. Тој...

ВО БИТОЛСКИ ФИТНЕС ЦЕНТАР: „Миете ги мишките оти смрди“ (Видео)

Познатиот билдер и поранешен кандидат за градоначалник на Битола, Зоран Лазаревски – Паљо,...

Еве ја повторно: Уште едно видео во кое се гледа како Дунавка ја претставуваше Македонија

На YouTube се појави уште едно видео од скандалозната македонска мисица Дунавка Трифуновска,...

Фото: Игор Џамбазов ја ”поздрави” Дунавка!

Дунавка Трифуновска ја претставуваше Македонија на Miss Grand International 2015 кој се одржа во...

КОГА СМЕ КАЈ МИСИЦИТЕ: Здраво јас сум Дунавка и ја претставував Македонија во Бангкок …

Овогодинешниот избор за Miss Grand International 2015 се одржуваше во Бангкок, каде имавме и наша...