Категорија: Среќа на денот

Поголеми се шансите да те гризне Суарез, отколку да те удри гром!

Ова е веќе трет пат, Суарез, кој игра и за Ливерпул, да изгризе фудбалер од противничкиот тим...

Тајната на вашата утринска фризура

Фото: Не ми го јади еукалиптусот!

Слатките мали коали многу сакаат еукалиптус, но понекогаш и не се баш слатки, баш...

Видео: Бидете среќни за само 59 секунди

Насмевнете се! Насмевката е еден чекор поблиску до среќен живот…...

Видео: Каде спие пилето?

Пилето спие под мачката Оскар! :) [tube]http://www.youtube.com/watch?v=-hTqmCUzeYA[/tube] има и гушкање…...

Фото: Волшебно зајдисонце во Шкотска…

Светилникот Neist Point на островот Skye во Шкотска, доловен на зајдисонце, со неверојатен колорит...

Викенд хороскоп (28-29 јуни, 2014)

Овен Размислете за некоја промена. Монотониот начин на живот полека ве прави депресивни....

Најдоброто свадбено видео до сега – Младоженецот и другарите играат на Beyoncé!

Ги има многу, но мора да кажеме, ова до сега е најдоброто! Кога би се собрале младоженецот и...

Поучна приказна: Луѓето секогаш ќе зборуваат

Луѓето секогаш ќе зборуваат, но на крајот од денот важно е вашето семејство и заедничката...

Видео: На животните им се потребни љубов и грижа, а ова напуштено кутре го добива тоа!

Hope for Paws му го спаси животот на ова кутре, кое било напуштено од неговите сопственици и било...

10 нешта за кои што сигурно ќе зажалите во иднина

Најголемо животно исполнување е да погледнеш во минатото и да знаеш дека си ги направил...

Дневен хороскоп (27 јуни, 2014)

Овен Денешниот ден нека ви биде исполнет со радост и смеа. Доколку вие бидете расположени, ќе...

Свадбена церемонија која ќе ве расплаче

Свадбата требало да се одржи во Јули, кога бил и роденденот на младоженецот, но доживеале...

Виц: Комшија, каде на одмор?

Комшија, фатија жештини, каде на одмор? – Еве жена ми пакува куфери, ќе одиме прво во...

Дневен хороскоп (26 јуни, 2014)

Овен Летото штотуку започна, па затоа би ви било препорачливо да почнете да размислувате за...

Дневен хороскоп (25 јуни, 2014)

Овен Ќе чувствувате многу енергија во себе, па нема да ви биде проблем цел ден да се...

Фото: Среќа е … кога ќе ги видиш заедно чекирани Зоран Заев и Никола Груевски :)

Зоран Заев се чекираше на неговата фан страница со премиерот Груевски во Клубот на...

Видео: Ауууу!!! Погледнете како овој мангуп ги собира девојките во Lamborghini без да им прозбори!

Такво е модерното време, скапа кола и се е можно. Погледнете го ова видео и се ќе Ви стане...

Дневен хороскоп (24 јуни, 2014)

Овен По сѐ изгледа вашиот љубовен живот полека се враќа во нормала. Конечно повторно ќе може...

Видео: Смеење до солзи! Погледнете како овие девојки се бакнуваат со вистински мајмуни :)

Во ова смешно видео Среќа е … да се бакнуваш со вистински мајмуни! Целта на ова видео е...