Категорија: Среќа на денот

Викенд хороскоп (05-06 јули, 2014)

Овен Ситуацијата во вашиот љубовен живот сѐ повеќе ќе се подобрува, така што ќе немате...

Што сакаше да каже авторот?

За убав почеток на денот :)

А ни викаа дека нема ќар од играње тетрис…

Дневен хороскоп (04 јули, 2014)

Овен Во првиот дел од денот ќе се чувствувате депресивно и осамено, но во вечерните часови...

Видео: Банда со мотoри го запреа дечково да го тепаат, но се случи изненадување!!! Погледнете …

Додека се возеа во својот автомобил овој дечко и неговата девојка, ги пресретнаа моторџии...

Дневен хороскоп (03 јули, 2014)

Овен Денешниот ден ќе ви биде од голема важност, затоа размислете добро како ќе го...

Видео: Јапанац, дај бе стај си дезедоранс!

Ако не си ставиш, ќе ти стави кучето…?! Колку и чудно тоа да звучи…...

Фото: Љубители на пилатес и вино

Дневен хороскоп (02 јули, 2014)

Овен Во последниот период, љубовниот живот не ви оди од рака. Но, немојте да очајувате,...

Фото: Харлем шејк

Дневен хороскоп (01 јули, 2014)

Овен Доколку денот ви биде исполнет со обврски, вечерта дозволете си кратка релаксација и на...

ФОТО: Граматиката е најголемиот подароГ на човекот…

Фото: Најтешката работа на светот

Домаќинките знаат…:)

Видео: Еј дечко, ти падна главата!

Да се насмееме… :) https://www.youtube.com/watch?v=MC5280mlbCk

Неделен хороскоп (30 јуни – 06 јули, 2014)

Неделава, добро ќе ви дојде да земете неколку слободни денови од работа и да отпатувате...

Дневен хороскоп (30 јуни, 2014)

Овен Нов почеток на работната недела, нови проблеми. Потрудете се да ги разберете...

Поголеми се шансите да те гризне Суарез, отколку да те удри гром!

Ова е веќе трет пат, Суарез, кој игра и за Ливерпул, да изгризе фудбалер од противничкиот тим...

Тајната на вашата утринска фризура

Фото: Не ми го јади еукалиптусот!

Слатките мали коали многу сакаат еукалиптус, но понекогаш и не се баш слатки, баш...

Видео: Бидете среќни за само 59 секунди

Насмевнете се! Насмевката е еден чекор поблиску до среќен живот…...