Категорија: Среќа на денот

Дневен хороскоп (07 август, 2014)

Овен Денес нема да ги сакате комплицираните работи, туку ќе се обидувате на едноставен начин...

Видео: Кога лавчето подмолно го плаши неговиот другар, кучето

Можеби лавовите се страшни животни, но не и ова лавче. Овие животни живеат во Cornellskop Animal Training...

Видео: Оваа мајка никако неможе да ги заспие овие две слатки близначиња од Норвешка!

Мајката на овие две близначиња Хенриет Џонасен од Норвешка направила видео во кое се гледа...

Дневен хороскоп (06 август, 2014)

Овен Денес се појавуваат неочекувани можности за патување, учење или некаква друга обука...

Видео: Ова момче доби приватен концерт од Тејлор Свифт, сосема заслужено!

Поп ѕвездата Тејлор Свифт му ги разубави деновите на ова момче кога се појавила во болницата...

Фото: Се продава куќата со поглед на пола Македонија се до Солун …

Таа е таа куќа со поглед на пола Македонија. Погледнете како Себастијан ја рекламира...

Дневен хороскоп (05 август, 2014)

Овен Распоредот на обврските ќе ви овозможи подолго време да бидете во домот. Оние домашните...

Видео: На цела теретана оваа девојка им го крева адреналинот! Погледнете како таа стенка додека вежба …

Ова е една од поинтересните скриени камери. Во една теретана полна со спортисти оваа девојка...

Неделен хороскоп (04-10 август, 2014)

Ситуацијата е под контрола. Одлично се чувствувате уживајќи во друштвото на блиските...

Дневен хороскоп (04 август, 2014)

Овен Единствената опасност која ви се заканува за овој ден е брзоплетост и површност. Никаде...

Видео: Ја познавате ли најголемата ѕвезда од Струга Емин Брачед?

Највредниот собирач на старо железо од Струга, од селото, од сите села, од сите градови…...

Фото: Се сликала за петок навечер но фотографијата ја направила денскито …

Без коментар  …   Оваа фотографија е превземана од Faceebok.com

Викенд хороскоп (02-03 август, 2014)

Овен Ве очекува напорен викенд, ќе мора да ја вложите сета расположлива сила. Тешко се...

Преслатко видео: „Не сакам да порасне, нека остане бебе засекогаш!!!“

Да, тоа е желбата на ова девојче, нејзиното братче да остане бебе, бидејќи има преслатки мали...

Дневен хороскоп (01 август, 2014)

Овен И покрај тоа што најчесто предизвиците ги решавате сами, денес најверојатно ќе мора да...

Видео: Танц на татко и ќерка, кој е подобар?

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=2NFFOUFpmyA[/tube]

Дневен хороскоп (31 јули, 2014)

Овен Денеска ќе морате да бидете истрајни и подготвени на сите искушенија во деловноста....

Дневен хороскоп (30 јули, 2014)

Овен Mожно е денеска да влегувате во конфликти со околината. Ќе морате повеќе да се служите...

Дневен хороскоп (29 јули, 2014)

Овен Одлично се чувствувате за каков било почеток, во деловните или приватните сфери. Нов...

Видео: Мала роденденска забава за малото еже

Мала торта, мали гости, мала забава! Среќен роденден еже! :) [tube]https://www.youtube.com/watch?v=LqbYVr5jBVk[/tube]