Категорија: Среќа на денот

Видео: Ауууу!!! Погледнете како овој мангуп ги собира девојките во Lamborghini без да им прозбори!

Такво е модерното време, скапа кола и се е можно. Погледнете го ова видео и се ќе Ви стане...

Дневен хороскоп (24 јуни, 2014)

Овен По сѐ изгледа вашиот љубовен живот полека се враќа во нормала. Конечно повторно ќе може...

Видео: Смеење до солзи! Погледнете како овие девојки се бакнуваат со вистински мајмуни :)

Во ова смешно видео Среќа е … да се бакнуваш со вистински мајмуни! Целта на ова видео е...

Фото: Што ли прави овој Поп во една од Mozzart кладилниците во Скопје? Среќа ли е, благослов или сепак се клади??? Погледнете!!!

  Сите знаеме дека е во тек Светското првенство во фудбал 2014 во Бразил. Цел свет гледа фудбал,...

Фото: Да и ова го има во Скопје!!! Девојка дотерана на штикли вози голем мотор! Погледнете…

Браво за оваа храбра девојка, ем она јака од глава до петици, ем мотор јак, ем нема кој не се...

Општи карактеристики за Рак

Ако сте родени под знакот на рак, тогаш вашата главна особина е емоционалноста. Бидејќи сте...

Неделен хороскоп (23-29 јуни, 2014)

Во некои делови од неделата ќе се чувствувате како сите да се против вас, но веќе во петок или...

Дневен хороскоп (23 јуни, 2014)

Овен Понеделник, како првиот ден од неделата, ќе ви донесе многу интересни моменти со...

Фото: Огнено кајакарство!

Ова оди во категоријата екстремни спортови! Kīlauea е активен вулкан на Хавајските Острови, а...

Викенд хороскоп (21-22 јуни, 2014)

Овен Ве очекува викенд полн со изненадувања  на љубовен план. Доколку сте сингл, имате...

Гугл ја исполни желбата на малата Кејт

Добриот збор железни порти отвара! Откако ова писмо на малата Кејти до Гугл се проширило...

Најдобриот коментар на Дарко Панчев

Следењето на Светското во Бразил гарантирано немаше да биде толку интересно без Панчев и...

Дневен хороскоп (20 јуни, 2014)

Овен Петок, почеток на викендот, крај на работната недела. Со нетрпение го чекавте овој ден,...

Кучето на кое во последен момент му се насмевна среќата – Рајли е спасен од сигурна смрт!

Рајли најверојатно бил оставен да умре во кањонот, заглавен, без вода и храна, прогнозата не...

Мисла на денот: Што човек ти рекол…

Дневен хороскоп (19 јуни, 2014)

Овен Денот е прекрасен за уживање во вашиот дом. Посветете го целото внимание на вашето...

Фото: Како од бајките…

Сцена како од бајките, мистично место, каде паѓаат благи сончеви зраци. Се чуствува доза...

Фото: Она кога си ја пумпаш жената

Кога си ја пумпаш жената…ќе излезе бебенце! Интересно овековечување на текот на...

Видео: И животните знаат да бидат идиоти…

Да, знаат да бидат преслатки, мили, да се галат, но понекогаш и тие се лоши! Оваа компилација...

Дневен хороскоп (18 јуни, 2014)

Овен Заборавете на вчерашниот ден и обидете се овој ден да го започнете со нешто што ви...