Категорија: Среќа на денот

Инспиративна приказна: Ќе одберете ли Љубов?

Една жена излезе надвор од својата куќа и виде тројца старци со долги бели бради како седат...

Видео: Пожарникар спасува маче (доказ дека секој живот е вреден!)

Овој пожарникар ќе ни покаже повторно дека секој живот е вреден и ни ја враќа надежта дека во...

Видео: Нешто најнеочекувано ќе се случи на оваа венчавка

Gary и Tracy Richardson додека ја планирале својата свадба, сакале да вметнат нешто уникатно. Тоа и го...

Фото: Слатки животинчиња, со уште послатки насмевки!

Има ли нешто поубаво од насмеано лице? Знаете што е поубаво? Слатки животинчиња, со уште...

Викенд хороскоп (14-15 јуни, 2014)

Овен Иако луѓето во знакот на oвен се познати по своето шесто сетило, сепак може овој викен да...

Хумористично видео од вчерашниот натпревар меѓу Хрватска и Бразил

  [tube]https://www.youtube.com/watch?v=bQx8rPSvgzk[/tube]

Дневен хороскоп (13 јуни, 2014)

Овен Обрнете внимание на малите детали, посебно на оние во врска со вашиот изглед. Можно е да...

Фото: Англија vs. Италија (Најдобрата роденденска честитка дефинитивно!)

Роденденска шега од еден другар на друг, овој вториот фан на Италија. Коментарот е бесценет и...

Дневен хороскоп (12 јуни, 2014)

Овен Не ви оди сѐ по планот, но не дозволувајте тоа да ви го распие расположението....

Дневен хороскоп (11 јуни, 2014)

Овен Започнете го денот со утринска гимнастика. Станете малку порано, вежбајте, но не го...

Работно време у Бугарија – 25/7

За добра свирка, ќе ја продолжиме и вечерта… Ако треба…

Инспиративна приказна: Број ги благословите, а не проблемите!

Број ги благословите, а не проблемите! За  време  на  едно предавање, говорникот зел бел лист...

Дневен хороскоп (10 јуни, 2014)

Овен Ве очекува денс исполнет со позитивна енергија која ќе ви ја испрати планетата Венера....

Видео: Кој менува пелени на бебето? Кучето и мајката, нормално!

Во компилацијата преслатки видеа од кучиња, влегува и ова видео! Запознајте го Чарли, тој и...

Инспиративна приказна: Ќерко најди некој кој ќе ја цени твојата љубов

Кога веќе пораснав, татко ми прв пат ме виде како плачам, како се однесувам дрско кон секого.,...

Неделен хороскоп (09-15 јуни, 2014)

Внимавајте како ги трошите парите, бидејќи ако вака продолжите, нема да можете да си го...

Дневен хороскоп (09 јуни, 2014)

Овен Денот започнете го со насмевка. Колку попозитивно влезете во оваа недела, толку поголео...

Кој град одговара на темпераментот на вашиот хороскопски знак?

Дали знаете кој е градот во светот, кој најдобро одговара на темпераментот на вашиот знак?...

Видео: Неверојатната среќа на една коза, кога ќе го види повторно нејзиниот пријател

Чудно, но вистинито. И животните имаат чуства, знаат за љубов и за пријателство. Коза која...

Исповед на смртна постела: за што ќе сакате да го вратите времето назад?

Приказната ја раскажува медицинска сестра која работела во одделение каде пациентите ги...