Категорија: Моден тренд

ФОТО: Џенифер Лопез во раскошен фустан од Ели Сааб на Оскар

За оскаровската ноќ, Џенифер Лопез побара стилска поддршка од незаменливиот Ели Сааб. Иако...

Кои им се омилените интимни фризури на Македонките?

Македонките сè уште најмногу претпочитаат бразилска депилација, меѓутоа сè почесто се...

ФОТО: И во гаќите од баба и изгледа фантастично

Популарната манекенка Криси Тајген (29) во придружба на својот сопруг Џон Леџенд се појави на...

Калвин Харис: Некогаш и сега, како заштитно лице на Армани

Калвин Харис е новото заштитно лице на Армани. Популарниот диџеј отсекогаш им се восхитувал...

Овие ѕвезди ги бие глас дека се ѕверови во кревет

Во Холивуд ниту една тајна не останува скриена. Како што многу ѕвезди ги бие глас дека се...

Ангелот на Victoria’s Secret мораше на “сите четири” (фото)

Манекенката на Victoria’s Secret Елса Хоск позираше на егзотични локации за една фотосесија, но во...

ОВАА ФОТОГРАФИЈА НА КИМ КАРДАШИЈАН ЗА САМО ПЕТ ЧАСА СОБРА ПОВЕЌЕ ОД 800 ИЛЈАДИ “ЛАЈКОВИ”

  Американската старлета на својата Instagram мрежа објави фотографија која потполно ги...

Досега необјавени фотографии од фотосесија на Анџелина Џоли на 16 години

Британскиот портал Mirror дојде до досега необјавени фотографии од тинејџерските денови на...

ФОТО: ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО СТАНИЈА ИМ ПОРАЧА ДОБРА НОЌ НА СВОИТЕ ФАНОВИ

Фотографии од Бијонсе без Фотошоп станаа вирален хит

Фотографии кои ги откриваат несовршеностите на кожата на Бијонсе станаа вирален хит. Повеќе...

Мелита на Инстаграм во долна облека

Водителката Мелита Ракичевиќ е една од нашите јавни лица кои се најактивни на социјалните...

Фото: Селена Гомез во топлес издание

Атрактивната пејачка Селена Гомез се појави во едно од нејзините најслободни изданија во...

Видео: Мажите не сакаат суви девојки, мажите сакаат облини!

Микел Рафинели (42) од Лос Анџелес моментално го држи рекордот како жена со најшироки колкови...

Рај за очите: Миранда Кер позираше топлес

Австралиската манекенка Миранда Кер не престанува да воодушевува со своето тело, а на...

ФОТО: Бритни Спирс со нова колекција долна облека и костими за капење

Бритни Спирс ја објави рекламната кампања за Intimate Britney Spears. На фотографиите, поп-ѕвездата...

Ангелот на „Victoria’s Secret“: Природно издание на најубавиот задник во светот(фото) …

Дуцен Крос ангелот на „Victoria’s Secret“ неколку пати до сега покажа дека има совршен задник, а...

ФОТО: Врвни дизајнери креираа обувки за модерните Пепелашки

По повод премиерата на новиот филм „Пепелашка“, Дизни ангажира девет луксузни модни куќи...

Катарина Ивановска ужива на Карибите (фото)

Македонскиот топ-модел Катарина Ивановска во моментов е на островот Куракао, кој се наоѓа во...

ФОТО: Кристијан Лобутин ќе ве натера да верувате во љубов на прв поглед

Не верувате во љубов на прв поглед? Кристијан Лобутин е решен да ве убеди дека љубовта може...

Мадона шокира: Има 56 години и вака се појави на црвениот тепих

Кралицата на попот повторно провоцираше. Веќе со години Мадона е позната како некој кој ги...