Категорија: Стилот на познатите

Свадбената бајка на Кејт Аптон во романтичната Тоскана

Кејт Аптон и Џастин Верландер го кажаа судбоносното ‘Да!’ на романтична церемонија во...

Софиа Вергара во отмено издание со сопругот на премиерата на филмот “Star Wars: The last Jedi”

Софиа Вергара и Џо Манганиело присуствуваа на свечената премиера на најновиот филм од...

Шерон Стоун дама во црвено на филмска свеченост во Лос Анџелес

Шерон Стоун присуствуваше на 75-тата по ред традиционална свеченост во чест на објавувањето...

Криси Тиген го покажа трудничкиот блесок покрај сопругот Џон Леџенд на забава во Лос Анџелес

Славниот пар, Криси Тиген и Џон Леџенд, присуствувше на забава во Лос Анџелес во The Hollywood Roosvelt....

Индиската актерка Сонам Капур – кралица на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Дубаи

Актерката Сонам Капур е вистинска кралица на стилот. На филмскиот фестивал во Дубаи таа се...

Адриана Лима неодоливо божествена во бела тоалета на забава во Мајами

Бразилската убавица измами безброј воздишки на приватната забава во Мајами организирана од...

Селена Гомез со 5 шик стајлинзи во еден ден

Кога се работи за изгледот кај познатите дами важи правилото “Што повеќе тоа подобро”....

Што носеа познатите на доделувањето на Битанските модни награди 2017

“Оскарите” во светот на модата синоќа беа доделени во Ројал Алберт Хол во Лондон кој ги...

Елса Хоск е кралица на високите чизми

Како што веќе знаете, чизмите над колена се еден од најпопуларните трендови оваа сезона па...

Гламурозен розов тепих на забавата на Victoria’s Secret

Victoria’s Secret го прослави првото емитување на овогодинешното шоу во Шангај со супер...

Бремената војвотка Кејт во блескава креација како Дизниева принцеза

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам присуствуваа на свечениот хуманитарен настан “Royal...

Познатиот турски пар – Бали Бег и Неџла на премиера во Истанбул

Бурак Озчивит и Фахрие Евчен кај нас познати по ликовите на Бали Бег во...

Бајковита свадба: Серена Вилијамс и Алексис Оханијан го кажаа судбоносното ‘Да!’

Серена Вилијамс и Алексис Оханијан запливаа во брачните води. Тие го кажаа судбоносното...

Бијонсе во краток фустан со длабоко деколте на свадбата на Серена Вилијамс

Бијонсе беше помеѓу гостите на свадбата на Серена Вилијамс и својот избраник Алексис...

Модата на забавата после шоуто на Victoria’s Secret 2017

Како и секоја година, после спектакуларното шоу на Victoria’s Secret следи и гламурозна забава на...

Стилот на моделите на кастингот на Victoria’s Secret во Њујорк

Кастингот за овогодинешното шоу на најпознатиот бренд за долна облека Victoria’s Secret се одржа...

Селена Гомез изненади со нова фризура на доделувањето на AMA наградите

Селена Гомез вечерва присуствуваше на доделувањето на АМА наградите во Microsoft театарот во...

Најконтроверзните стајлинзи на Меланија Трамп

Сопругата на американскиот претседател Доналд Трамп, Меланија Трамп уште од првиот ден кога...

Џенифер Лопез во провокативен мини фустан во Дубаи

Џенифер Лопез беше гостинка во Дубаи каде одржа спектакуларен концерт. Пред настанот,...

Стилски и заљубен пар: Џејсон Момоа и Лиса Бонет на холивудска премиера

Ѕвездата од серијата “Игра на Тронови” – Џејсон Момоа кој се прослави во улогата на...