Категорија: Стилот на познатите

Ријана во слатка комбинација на Fenty Beauty промоцијата во Мадрид

Музичката ѕвезда сеуште е на турнеа околу светот по повод промовирањето на нејзината makeup...

Ријана во црна креација од Calvin Klein во Париз

Музичката поп ѕвезда ја продолжи својата турнеа на промовирање на нејзината нова колекција...

Депика Падукон – индијската убавица со божествен стил

Кралицата на Боливуд како што сакаат да ја нарекуваат модните критичари поради нејзините...

Модата на црвениот тепих на доделувањето на наградите ЕМИ 2017

Сезоната на филмските награди е официјално отворена со 69-тото издание по ред на наградите...

Џенифер Лоренс како самовила на премиерата на филмот “Mother”

Џенифер Лоренс измами безброј воздишки на премиерата на нејзиниот најнов филм “Mother”...

Познатите на Дијамантскиот Бал на Ријана

Ријана го одржа својот трет по ред хуманитарен Diamond Ball на кого и оваа година присуствуваа...

Анџелина Џоли величенствена на премиерата на нејзиниот најнов филм во Њујорк

Оскаровката присуствуваше во Њујорк каде ја продолжи својата турнеа по повод нејзиниот...

Стилот на познатите на забавата на Mert & Marcus

Познатото фотографско дуп Мерт и Маркус приреди гламурозна забава по повод издавањето на...

Познати ѕвезди на ревијата на Tom Ford на модната недела во Њујорк

Не постои ниту еден дизајнер кој може да собере толкав број на познати ѕвезди на едно место,...

Кендал Џендер во провокативен прозирен фустан на забавата на Harper’s Bazaar

21-годишниот модел и ријалити ѕвезда Кендал Џенер синоќа присуствуваше на забавата...

Познатите на стилската забава на Harper’s Bazaar

Модниот магазин Harper’s Bazaar ја собра елитата од светот на шоу бизнисот на едно место по...

Трудничкиот стил на Кејт Мидлтон

Откако пред неколку дена британската кралска палата објави дека Војвотката од Кембриџ е...

Најубавите изгледи од црвениот тепих на филмскиот фестивал во Венеција

Филмската недела во Венеција дојде до крајот, а ние ви ги споделуваме највпечатливите...

Анџелина Џоли воодушеви во бела креација на премиерата на нејзиниот најнов филм

Анџелина Џоли полека но сигурно започна да се враќа на филмската сцена, па секое нејзино...

Џенифер Лоренс прекрасна на филмскиот фестивал во Венеција

Оскаровката Џенифер Лоренс пристигна на неделата посветена на филмскиот фестивал во...

Најдобрите стилски моменти на Принцезата Дијана

Денес е одбележана 20-годишнината од смртта на Принцезата Дијана, најпознатата и...

Гламурозно отворање на Филмскиот фестивал во Венеција 2017

Синоќа се отвори 74-тото по ред издание на Филмскиот фестивал во Венеција кој беше проследен...

Стилот на моделите на кастингот за ревијата на Victoria’s Secret

Њујоршкиот Менхетен ги собра најубавите жени во светот на кастингот за најпознатата и...

Што носеа познатите на забавата после VMA 2017

After party-то беше исто толку гламурозно како и самата свеченост за доделувањето на музичките...

Модата на црвениот тепих на VMA 2017

Синоќа целата музичка елита беше собрана во Инглвуд, Калифорнија по повод доделувањето на...