Дакота Џонсон и Џејми Дорнан во црно-бела комбинација на премиерата на филмот “Fifty Shades Freed”

За премиерата на долгоочекуваниот филм за овој месец “Fifty Shades Freed”, главните ликови, Дакота Џонсон и Џејми Дорнан, на црвениот тепих се појавија во црно-бела елеганција.

Премиерата се одржа во Париз, градот на светлината. 28 годишната Дакота носеше едноставен бел со монисти, додека 35-годишниот Џејми  актер се појави во одело од црн сомот.

На премиерата и беше сопругата на Џејми Дорнан,  која носеше темно син фустан.

Погледнете ги нивните фотографии.
Коментари

коментари