Џеј Ло и нејзиното семејство се подготвија за Божиќ

Еен од најактуелните холивудски парови, Џенифер Лопез и Алекс Родригез, оваа година беа во центарот на вниманието со нивната љубов и многу заеднички појавувања.

Good times. Even better company. From our families to yours, have a safe and festive holiday season.

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

А сега, тие заедно се подготвуваат за новогодишните и божиќните празници, кои за прв пат ќе ги прослават заеднички како пар.

Во вторникот, Џеј Ло и Алекс ја накитија новогодишната елка и објавија фотографии на Instagram Story од украсувањето заедно со децата.

Во удобен и пријатен аутфит, Џеј Ло блеска покрај нејзините најсакан. По фотографиите можеме да забележиме дека сите уживаа во прекрасната атмосфера.

 
Коментари

коментари