Чек дис аут
Search


Џенифер Лопез во провокативен мини фустан во Дубаи

Џенифер Лопез беше гостинка во Дубаи каде одржа спектакуларен концерт.

Пред настанот, музичката ѕвезда пристигна облечена во краток бел фустан од брендот Balmain кој го искомбинјра со бели сандали на висока пета. 48-годишната ЏејЛо беше придружувана од нејзиниот партнер Алекс Родригез.
Коментари

коментари