Чек дис аут
Search


Џенифер Лоренс прекрасна на филмскиот фестивал во Венеција

Оскаровката Џенифер Лоренс пристигна на неделата посветена на филмскиот фестивал во Венеција за промоцијата на својот нов филм “Mother”.

27-годишната ѕвезда пристигна на аеродромот во придружба на своето момче, режисерот Дарен Арнофски, ова е нивно прво појавување во јавност како пар.

Таа промени три различни изгледи помеѓу кои највпечатлива беше раскошната полу-прозирна тоалета од модната куќа Christian Dior со цветни детали која ја носеше на црвениот тепих во комбинација со сребрен накит. Додека на прес-конференцијата носеше тоалета со потписот на Giambattista Vali во готик стил со длабоко деколте.
Коментари

коментари