Џесика Бил во провокативно издание на црвениот тепих

Џесика Бил, сопругата на Џастин Тимберлејк, со која е во среќен брак од 2012 година, покрај убавината, привлекува и со модните детали.

Во последно време, се почесто ја забележуваме на холивудски настани, на кои таа најчесто се појавува во елегантна комбинација.

На една гала вечер во Њујорк, Џесика блеска во црн мрежаст фустан, под кој и се гледаше долната облека. Но, и покрај тоа, таа изгледаше многу елегантно.

 
Коментари

коментари