Џорџ Клуни за првпат стана татко на 56 години: Еве како ќе се викаат близнаците!

Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал утрово добија близнаци, девојче и момче кои се чуствуваат одлично.

Утрово Амал на светов донесе близнаци, ќерката Елу и синот Александар, мајката и бебињата се чуствуваат одлично пренесуваат странските медиуми.

За потсетувње Амал и Џорџ се венчаа 2014 година, а од PR службата се пошегуваа дека мајката и бебињата се одлично, но дека Клуни е на седативи и дека наскоро ќе се опорави.

Извор  Вистина.мк
Коментари

коментари