Џули Саринана – модна блогерка со најнеодоливи летни комбинации

Лепршави колоритни фустани, потемнет тен, лежерност и неодолива калифорниска нота, тоа е рецептот од кој е создаден Sincerely Jules – блог на популарната модна трендсетерка Џули Саринана. Таа инспирира со својот забавен стил а ова лето ги има најнеодоливите комбинации кои секоја девојка ќе ја остават без здив.
Коментари

коментари