Дневна модна инспирација од стилот на познатите во Кан

11 дневниот стилски спектакл на Канскиот фестивал е она во кое сите очи се вперени повеќе отколку филмските премиери. Но дури и познатите сакаат да одморат од раскошните тоалети и целиот гламур на црвениот тепих, па додека уживаат на француската ривиера неретко од нив може да се виде опуштен стил и шик весели и удобни модни комбинации. За таа цел ви ги споделуваме најдобрите дневои изгледи на гостите додека уживаат во сончевите утра..
Коментари

коментари