Чек дис аут
Search


Додека сите се трудат да ослабат, таа заработува поради своите облини

Појавата на плус сајз моделите, предизвика рамноправност во светот на модата, а жените со вишок килограми попривлечни и повпечатливи. Манекенката Ешли Грејем е една од нив. Додека повеќето жени се трудат да го победат целулитот, таа реши да заработува од него.


Ешли со гордост го носи секој детал на себе и додека многу се трудат да ја сокријат „кората од портокал“, таа го покажува целулитот во прв план, задоволна со своите несовршености.

Got my wings! ???? .. my #AdditionElle wings! #thickthighssavelives

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on


Во 2017 година, според проценките на магазинот „Форбс“, Ешли заработила дури 5.5 милиони долари.
Коментари

коментари