ДРЕЈК КОНЕЧНО ЈА БАКНА РИЈАНА ВО ЈАВНОСТ!

Односот помеѓу Ријана и Дрејк беше мистерија, но со ова се потврдија шпекулациите; 28-годишната пејачка и 29-годишниот рапер се во врска.

Бакнежот се случи на турнејата на Дрејк во Мајами, каде Ријана го придружуваше за неколку песни меѓу кои Work и Bitch Better Have My Money. Откако таа се качува на сцената, тој ја поздравува со прегратка и бакнеж.

Пред неколку дена на доделувањето на видео музичките награди на MTV, Дрејк призна дека бил заљубен во Ријана откога имал 22 години.

q3

Пред некој ден, тие повторно беа видени заедно во клуб и на прошетка.
q4

q5

q6

q7

q8
Коментари

коментари