Една работа смени се: Анџелина Џоли и Бред Пит сепак не се разведуваат?

Иако се разделени уште од септември минатата година, Анџелина Џоли и Бред Пит изгледа нема да се разведуваат. Популарниот пар веќе требало на суд да реши некои детали околу разводот, но изгледа не им се брза.

Главната причина за овој пресврт е промената во однесувањето на Бред. Тој пред повее од месец дена признал дека се борел со алкохолот и го контролира тој порок. Тоа ја изненадило Џоли, која како што тврдат нејзини блиски извори е спремна да го прими Пит назад доколку нешто се промени.

Ништо од разводот. Тие двајца не ги направија потребните чекори за да се стави крај на бракот, тврди нивен близок пријател.
Коментари

коментари