Ема Стоун воодушеви со нова фризура

Популарната холивудска ѕвезда која беше препознатлива по својата неодолива кратма црвена коса, се одлучи за храбар чекор и направи храбра промена. Иако многумина не знаат но нејзината природна боја на коса е всушност русокоса а овој пат таа се одлучи да се врати на своите ‘корени’ променувајќи ја бојата на косата во платинесто руса.

Таа за прв пат ја промовира својата нова фризура на настанот Audi Polo Challenge каде ги воодушеви своите обожаватели..

 
Коментари

коментари