Работниот ден на Емили Ратајковски (видео)

Убавицата која стана светски позната по појавувањето во спотот за Blurred Lines деновиве работи на снимање на едиторијал за магазинот Sport Illustrated.

Погледнете како изгледа еден нејзин работен ден.

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=7wggWvbQz9A[/tube]
Коментари

коментари