Ева Лонгорија им ја честита Новата година на фановите со бременото стомаче

Оваа година, Ева Лонгорија ќе стане мајка.

Ева потврди дека е дека е бремена веќе четири месеци и дека заедно со нејзиниот сопруг Хозе Бастон очекуваат момче.

Славната актерки на своите фанови новогодишните празници им ги честита на еден поинков начин. На својот профил на Инстаграм објави фотографија од нејзиното бремено стомаче.

Под фотографијата, таа напиша дека новата година е почеток на нови авантури, а исто така ја изрази својата благодарност кон своето семејство и нејзиното бебе за љубовта која и ја даваат.
Коментари

коментари