Фарел Вилијамс позираше за декемвриското издрание на “Vogue”

На претстојниот албум на групата Н.Е.Р.Д., американскиот рапер Фарел Вилијамс се постави за “Vogue” и во таа прилика проговори како пејачката Келис влијала на неговиот стил.

На насловната страна за декемвриското издание, Фарел е во друштво на моделот Иман Хаман.

Раперот разговараше за проектот Вирџинија Бич, како и за омилени модни брендови.

 
Коментари

коментари