Фото: Дара Бубамара ги покажа бујните гради во Тајланд

Познатата пејачка Дара Бубамара во моментов е на одмор во Тајланд, каде што моментално се наоѓаат нејзините колеги од естрадата.

Дара на својот профил на Фејсбук објави провокативни фотографии на кои фановите ќе можат од сите агли да ги видат нејзините бујни гради.

Во продолжение можете да погледнете како изгледаат атрибутите со кои пејачката располага.
Коментари

коментари