Фото: Кардашијан повторно гола

По првиот поглед кон фотосесијата на Ким Кардашијан за магазинот „Лав“, на „Инстаграм беа споделени поголемиот дел од страниците на списанието.

Во нив ријалити ѕвездата се позира потполно гола, на себе носејќи само пар од нејзините омилени штикли „Прада“.

 
Коментари

коментари