Фото: Ким Кардашијан позира пред цветниот ѕид

Идната невеста и мајката на 10 месечната Норт, Ким Кардашијан, како поклон за Денот на мајката на 11 мај од својот иден сопруг доби преубав подарок. Вереникот Канје Вест ја изненади со ѕид од рози, хортензии и божури, кој изгледа неверојатно. Ким ја искористи шансата да позира во бел секси, прозирен фустан од чипка.

Долго озборуваната свадба на Ким и Канје ќе се одржи на 24 мај. Велат дека ќе биде интимна прослава, но со овој пар не е ништо едноставно, ќе видиме каков спектакл ќе приредат.

 
Коментари

коментари