Чек дис аут
Search


ФОТО: Најзгодниот турски актер го смени имиџот

 Турскиот заводник го промени својот стајлинг.

balibrada

Популарниот турски актер Бурак Озџивит освои многу женски срца со улогата на Бали Бег во серијата „Сулејман Величествениот“.

Тој во серијата е препознатлив по својот шарм и убавина, но и по мустаќите кои се дел од имиџот на Бали Бег.

Меѓутоа во приватниот живот Бурак периодов има малку поинаков стил. Тој покрај мустаќите, пушти и брада.

Како ви се допаѓа турскиот заводник во ова издание?

1balibrada

2balibrada

3balibrada

4balbrada
Коментари

коментари