(ФОТО) Никогаш не би погодиле: Таа некогаш беше машко, а денес мажите одлепуваат по неа!

Атрактивната русокоса е се попопуларна, а за нејзините облини се зборува со години. Се чини дека на мажите во Америка не им пречи тоа што некогаш била момче, па на нејзините објави на Инстаграм може да се сретнат најмногу коментари од припадници на посилниот пол.

Џиџи Горџес е една од најпознатите трансродови манекенки во Амeрика, а покрај моделството се занимава и со снимање видеа за својот Јутјуб канал и работи на телевизија.

Родена е како машко, а нејзината транзиција во атрактивна русокоса ја следеа многу американски медиуми.

Извор : Вистина.мк
Коментари

коментари