Фото: Ова се најубавите природни гради помеѓу ѕвездите

Женските гради за многумина се најубав атрибут и синоним за сексапил, а бујното деколте секогаш ќе бидете посакувано и од мажите и од жените.

ova-se-najubavite-prirodni-gradi-pomegu-slavnite-01.jpg

Бројот на славни дами кои бараат помош во пластичната хирургија постојано расте, но кон овие 5 жени природата била посебно дарежлива.

Кејт Аптон

Атрактивната русокоса која по професија е модел за костими за капење, многу пати до сега беше прогласувана за секс симбол и најсекси жена на годината. Нема сомнеж дека за тоа треба да му се заблагодари на богатото деколте.

ova-se-najubavite-prirodni-gradi-pomegu-slavnite-02.jpg


Софија Вергара

Колумбиската секс бомба како што старее изгледа се подобро. Ова се однесува и на нејзиното деколте кое изминативе неколку години е во фокусот на вниманието.

ova-se-najubavite-prirodni-gradi-pomegu-slavnite-03.jpg


Кристина Хендрикс

Американската актерка многумина ја сметаат за достојна замена на Мерлин Монро, а нејзиниот обем во градите изнесува точно 98 сантиметри.

ova-se-najubavite-prirodni-gradi-pomegu-slavnite-04.jpg


Кети Пери

Популарната пејачка неколку пати до сега изјавила дека како тинејџерка се борела со огромните гради и воопшто не била сигурна во себе заради изгледот. Но, денес целиот свет мисли поинаку.

ova-se-najubavite-prirodni-gradi-pomegu-slavnite-05.jpg


Скарлет Јохансон

Оваа 30-годишна убавица е миленичка на посилниот пол токму заради бујното деколте кое не секогаш го разголува. Заради сексапилот со кој зрачи и облините кои ги поседува, Скарлет неколку пати е прогласувана за најубавата жена на денешницата.

ova-se-najubavite-prirodni-gradi-pomegu-slavnite-06.jpg
Коментари

коментари