ФОТО: Погледнете ја Дефне како детенце

Популарната турска актерка и модел Елцин Сангу или попозната како Дефне од хит серијата “Вљубениот ерген” која сите не смее на Сител, била преслатко црвенокосо девојче.

Еве како изгледала:
Коментари

коментари