ФОТО: Тамара ја објави најслатката фотографија од малата Хана!

Пејачката Тамара Тодевска откако стана мајка постојано ги полни нејзините профили на социјалните мрежи со фотографии од нејзината ќеркичка Хана.

Овојпат Тамара ја објави најслатката фотографија од Хана направена на Милениумски крст, во цветна маичка, бели пантолони и бел шешир, Хана ќе ве освои за миг.

Извор : Вистина.мк
Коментари

коментари