Фотографии кои не би сакале да ги има на вашата свадба

За некои свадбата преставува еден свечен и романтичен чин во целиот живот. Целата церемонија е таква што всушност ги тера жените да носат бели венчаници и се да биде беспрекорно. Но, не сите желби можат да станат реалност. Понекогаш дури и расположението е скандалозно…Особено ако се работи за руски свадби кога присутните ја злоупотребиле водката…

shtastlivata-bulka

nyakoy-may-e-yadosal-bulkata

lyubov-vitae-iz-vazduha

mladozhenetsat-tryabva-da-dokazhe-silata-si

kogato-kumat-se-napie

ne-vsyaka-svatba-e-nay-shtastliviyat-den

mladozhenskata-kola
Коментари

коментари