Фризури со “мокра” коса

Wet look трендот е и понатаму еден од најактуелните на црвениот тепих, па речиси не постои свечен настан а да не е помеѓу најпопуларните. Дамите го обожаваат затоа што дава елегантна и clean нота на гламурозните стајлинзи. Ви споделуваме палета на изгледи со популарната “залижана” мокра коса кои ќе сакате да гипробате уште веднаш.
Коментари

коментари