Фото: Она кога ќе нарачаш од интернет, ама и кога треба да ослабнеш!

Една Кинеска која сака да остане анонимна нарачала секси модно парче од Таобао, кинеска страница за нарачки слична на Амазон.

zena.jpg500

Таа нарачала фустан кој иако не е идентичен, сепак кинеската копија е прилично успешна.

1zena.jpg500

Оваа жена посакала да изгледа исто како девојката на рекламните фотографии, но ефектот е многу различен.

2zena.jpg500

3zena.jpg500
Коментари

коментари