ФОТО: И во гаќите од баба и изгледа фантастично

Популарната манекенка Криси Тајген (29) во придружба на својот сопруг Џон Леџенд се појави на забавата на Клајв Дејвис која е организирана пред доделувањата на Греми наградите.

1baba.jpg500

Пред да слетаат со својот хеликоптер, Криси на Инстаграм се пофали со интересни фотографии на кои позира само во гаќите од својата баба.

baba.jpg500

На забавата носи долга црна тоалета со долги ракави и длабоко деколте додека Џон Леџенд носи тегет свечено одело и бела кошула.

Криси својот гламурозен изглед го надополни со интересен златен накит и мала златна торбичка.

2baba.jpg500

Џон Леџенд и Криси Тајген уште еднаш покажаа дека се едни од најпознатите холивудски двојки, секогаш насмеани и расположени за добра забава.
Коментари

коментари