Гламурозен розов тепих на забавата на Victoria’s Secret

Victoria’s Secret го прослави првото емитување на овогодинешното шоу во Шангај со супер гламурозна забава и розов тепих на кого присуствуваа сите модели со цел да го прослават овој момент.

Убавите “ангели” воодушевија со своите стајлинзи кои овој пат беа доста впечатливи, секси и светкави. Погледнете како сето тоа изгледаше.
Коментари

коментари