Гламурозно отворање на Филмскиот фестивал во Венеција 2017

Синоќа се отвори 74-тото по ред издание на Филмскиот фестивал во Венеција кој беше проследен со неверојатно гламурозни и елегантни изгледи од познатите ѕвезди во шоу бизнисот.

 

Бројни звучни филсмки имиња блескаа на црвениот тепих помеѓу кои најдоминантни беа креациите на италијанските дизајнерски куќи како Алберта Ферети и Ателје Версаче.

Ви ги претставуваме сите изгледи од отворањето на фестивалот..
Коментари

коментари