Гламурозното афтер парти на Victoria’s Secret 2016

По завршетокот на шоуто следи и исто толку спектакуларно афтер парти. Моделите прошетаа по розовиот тепих облечени во најсексипилните тоалети.. Погледнете како тие синоќа го прославија завршетокот на уште една незаборава ревија..

1480552994512_gettyimages-626818912
Коментари

коментари