Хејли Стајнфелд – модна икона во подем

20-годишната ѕвезда полека почна да го освојува Холивуд а не замо со својот талент туку и со своите стилски избори. Таа полека еволуира од срамежлива тин-актерка во модна икона чии стајлинзи се едни од најомилените и најисчекуванјте на црвениот тепих. Изминатата година таа беше прогласена за најдобро облечена холивудска ѕвезда. Погледнете ги сите нејзини изгледи кои предизвикаа вистинско водушевување.

Коментари

коментари