Идеален beauty изглед за летни свечености

Сигурни сме дека на сите летната агенда е пренатрупана со забави и свечености, па за таа цел ви претставуваме beauty туторијал за шминка и коса кој е идеален за секакви прилики..

Инспириран од изгледот на моделите на Victoria’s Secret со нежни розови тонови, ќе и прилега на секоја девојка..
Коментари

коментари