Романтичен летен невестински makeup туторијал

Популарната makeup артистка Desi Perkins која има милиони следбеници на својот youtube канал, креира прекрасен летен туторијал за идните невести. Овој изглед е совршен за сите девојки кои сакаат нежен и романтичен изглед со кој ќе сакаат да изгледаат неодоливо на својот најсреќен ден.
Коментари

коментари